Her Telden
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Her Telden

Buraya Birşey Yazmak Zorunlu Mu?

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Güzin Ablanın Köşesi

4 posters
YazarMesaj
crimson
Çok Özel Üye
Çok Özel Üye

Güzin Ablanın Köşesi Empty
MesajKonu: Güzin Ablanın Köşesi   Güzin Ablanın Köşesi Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 8:46 pm

Merhaba yavrucaklarım!
Sonunda Güzin Ablanız tatilden döndü. Bana her türlü derdinizi anlatabilir bunalım kusabilirsiniz Smile Çakma Güzin Ablalara ya da Amcalara dikkat ediniz mazallah kötü niyetli çıkabilirler ilk tavsiyemizle burada şimdilik köşemizdeki yazımıza son verirken ... Hepinize sevgilerimi fırlatıyorum yavrucaklarım...
Esen Kalınnn... queen
HiLâL
Admin
Admin
HiLâL

Kadın

MesajKonu: Geri: Güzin Ablanın Köşesi   Güzin Ablanın Köşesi Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 12:00 am

Aplaaaaa, Güzinnnnn Hoşgeldin Very Happy Haber Verseydin Parti Verirdik Very Happy Very Happy
http://hertelden.forumclan.com
crimson
Çok Özel Üye
Çok Özel Üye

MesajKonu: Geri: Güzin Ablanın Köşesi   Güzin Ablanın Köşesi Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 4:21 pm

Lüzum yok yavrucağım malum yaşlı başlı bi kadınım ben parti neyim kafam kaldırmaz şimdi gönül isterdi ki karşılamaya gelseydiniz 49 tanecik bavulla azıcık zor oldu eve ulaşmam ama her neyse Smile ne güzel dertsiz bi site buldum kendime kimsenin sorunu yok ben burda örgü örer bi köşede takılırım Smile sana bi atkı başlıyım bari seneye anca biter Very Happy
queen
Refish
Çok Özel Üye
Çok Özel Üye

MesajKonu: Geri: Güzin Ablanın Köşesi   Güzin Ablanın Köşesi Icon_minitimePerş. Mart 27, 2008 12:00 am

Benim bir sorunum var güzin teyze

benim bir arkadaşım kendi saflığını kamufle etmek için bana saf diyor bu da beni çok üzüyor Sad ne yapmam lazım acaba ne öneriyorsun bana
crimson
Çok Özel Üye
Çok Özel Üye

MesajKonu: Geri: Güzin Ablanın Köşesi   Güzin Ablanın Köşesi Icon_minitimePaz Mart 30, 2008 12:47 am

çabuk hırsız ew sahibini bastırırmış yawrucağım kanma bunlara hem neden takılıyorsun bunlara üzüyorsun ki kendini kendinden şüphen mi var? dikkate bile alma duymamazlıktan gel bıkacaktır Smile queen
SİNEM
Çok Özel Üye
Çok Özel Üye
SİNEM

MesajKonu: Geri: Güzin Ablanın Köşesi   Güzin Ablanın Köşesi Icon_minitimeC.tesi Nis. 05, 2008 12:15 am

Güzin abla Atlantise Yolculuk 2 oyununda bir türlü 4. bölüme geçemiyorum.Acayip hırs yaptım.Onun başından kalkamıyorum.Bu konuda sizce ne yapmalıyım.4. bölüme geçene kadar uğraşmalımıyım yoksa oyunu oynamayı bırakmalımıyım.Bir kaç kez bırakmaya kalktım ama inadım daha üstün geldi.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden cevabınız için teşekkürler Rolling Eyes

Güzin Ablanın Köşesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-